Як відмити духовку від жиру

Духовка є надійним помічником кожної господині, і часто виникає проблема забруднення духовки нагаром або старим жиром. Як же упоратися з цією проблемою? Читайте нижче наші поради жінці.

Звичайно, найкраще відмивати духову шафу відразу після кожного використання, тоді не буде проблем зі звільненням від старих забруднень. Але якщо все-таки ця проблема виникла, на допомогу прийде звичайна харчова сода, яка є на кожній кухні.

Як відмити духовку від жиру

  1. Особливо добре сода справляється з очищенням скляних дверцят духовки. Забруднену поверхню потрібно протерти вологою губкою, потім рясно посипати содою та залишити на годину. Після забруднення легко відмиються губкою для миття.
  2. Ще одним перевіреним помічником у цій проблемі є столовий оцет. Губкою, змоченою в оцті, необхідно ретельно пройтися по всіх забруднених місцях, потім залишити на кілька годин, після відмити духовку водою.
  3. Так само, для видалення застарілого жиру і кіптяви в духовці можна використовувати соду і оцет разом. Протерти губкою, змоченою оцтом, забруднену поверхню, потім зверху обробити содою. Потім залишити на кілька годин, після чого відмиються навіть найстаріші забруднення, що важко виводяться.
  4. Лімонна кислота теж відмінно справляється з очищенням духової шафи. Необхідно розвести лимонну кислоту в невеликій кількості теплої води, даним розчином обробити духовку і залишити приблизно на 40 хвилин, після чого забруднення легко відмиються вологою ганчіркою або губкою.
  5. Якщо перераховані вище способи не допомагають, то сто відсотків із застиглим жиром, нагаром впораються спеціальні засоби для чищення. Серед моїх улюблених засіб для чищення духових шаф фірми Amway. Але можна знайти аналогічні кошти на прилавках магазинів.

Як відмити духовку від жиру

Загалом, якщо не вдалося вчасно відмити жир з духовки і все-таки утворилися застарілі забруднення, то, маючи необхідні знання, впоратися з ними досить просто.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *