Імплантаційна кровотеча. Як визначити?

Імплантаційна кровотеча. Як визначити?

Імплантаційна кровотеча – досить поширене явище: кожна третя жінка стикається з такою кровотечею між першим та другим тижнями вагітності. Фактично для багатьох це може бути остаточною ознакою вагітності.

Однак його також можна сплутати з кровотечею на початку менструації. Ось чому невпевненість і неспокій часто виникають, коли жінка, яка перебуває у спробі зачати дитину, стикається з цим симптомом.

Щоб уникнути паніки, важливо вміти розрізняти ці два види кровотечі, подробиці тут https://olgrad.kiev.ua/krovotecha-implantaciї-foto-i-yak-vidrizniti-vid-misyachnix-yak-viglyadaye-na-prokladci-i-na-yakij-den-pislya-zachattya-buvaye/, та розуміти, що означає кожен із них.

Що таке імплантаційна кровотеча?

У перші тижні вагітності матка рясно зрошується кров’ю, тому кровотеча відбувається легше. Коли ембріон прикріплюється до ендометрію, він може розірвати деякі кровоносні судини, що призводить до легкої вагінальної кровотечі.

Слід зазначити, що не всі вагітні жінки зазнають імплантаційної кровотечі, і якщо вона виникла одного разу, то не обов’язково виникне при наступних вагітностях.

Імплантаційна кровотеча не є ознакою того, що процес був проблематичним чи травматичним. Воно просто свідчить, що ембріон ідеально прикріпився до тканини ендометрію для забезпечення необхідного обміну поживними речовинами під час вагітності.

Коли відбувається імплантаційна кровотеча?

Протягом 5-6 днів після запліднення ембріон досягає матки з метою імплантації до ендометрію, щоб настала вагітність.

Цей процес відбувається приблизно між 7 та 12 днем після запліднення. Саме тому незначну кровотечу можна сплутати з першими місячними ознаками.

Імплантаційна кровотеча. Як визначити?

Як відрізнити імплантаційну кровотечу від менструальної кровотечі?

Хоча імплантаційна кровотеча та менструальна кровотеча важко відрізнити одна від одної, між ними є деякі особливості, які можуть допомогти ідентифікувати кожну з них.

Відмінності між імплантаційною кровотечею та менструальною кровотечею.

Крім того, не можна ігнорувати той факт, що імплантаційна кровотеча має на увазі наявність вагітності. Таким чином, якщо протягом декількох днів після кровотечі ви відчуваєте такі симптоми, як болючість грудей, нудота у певний годинник або втома, можна зробити висновок, що кровотеча відповідає імплантації ембріона.

Як підтвердити вагітність?

Якщо у вас виникла кровотеча, яку ви не можете ідентифікувати, зберігайте спокій і дайте пройти кілька днів, щоб усе прояснилося. Якщо ви вагітні, час дозволить проявитись симптомам вагітності. Однак ви також можете зробити тест на вагітність по сечі, який з меншою ймовірністю дасть помилково-негативний результат, оскільки минуло певну кількість часу.

Нарешті, параметр, що дозволяє дізнатися, напевно, – це рівень гормону ХГЛ, також відомого як бета-ХГЛ, що виділяється ембріоном при імплантації в матку. Щоб проаналізувати рівень цього гормону необхідно здати аналіз крові.

Що мені робити?

Хоча не варто засмучуватися або вживати особливих запобіжних заходів, якщо у вас є сумніви з приводу вагінальної кровотечі, найкраще відвідати свого гінеколога. Він краще за інших зможе відповісти на ваші запитання та підкаже правильні дії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *